O nás

Firma vznikla v roku 1995 so zameraním na výrobu reklamy špecializovanej na promotion aktivity.

Ako prvé sme začali vyrábať promotion výrobky na Slovensku a poskytovať záručný aj pozáručný servis, toľko potrebný pre tunajšie agentúry, ale aj pre samostatné firmy, ktoré realizovali promotion individuálne. Získali sme prvé zákazky na promotion stánky, ktoré sme vďaka našej šikovnosti a myslením prepracovali do detailu. Výsledkom boli a sú stále naši spokojní zákazníci.

V roku 1997 sme začali aj s realizáciou výstavných expozícií, od projektu cez grafiku až po samotnú realizáciu z klasických výstavných systémov OCTANORM a rôznych atypických expozícií. Naše grafické práce a nápady uzreli svetlo sveta nielen na Slovensku a Európe ale aj v rôznych ázijských krajinách.

Neskôr vznikla aj potreba výroby veľkoformátovej tlačenej grafiky, na čo sme pružne reagovali zakúpením veľkoplošnej digitálnej tlačiarne a toho času aj frézovacieho zariadenia. Investícia do hardveru sa vyplatila a čas ukázal, že bola to nutnosť, aby sme vyhoveli požiadavkám našich klientov.

Dnes máme za sebou už niekoľko úspešných rokov podnikania v džungli reklamy a stále sme tu. Sme lepší ako sme boli včera, no nie tak ako budeme zajtra. Takže, ak hľadáte spoľahlivého, profesionálneho sprievodcu v reklame, tak vyskúšajte naše služby.

Verte nám, máme Vám čo ponúknuť....